Любі діти!
Закінчуємо проект "Місто, яке я люблю". Сьогодні не буде питань, бо оголосимо переможців наого опитування.
Але спочатку ми продовжими розмову про те, як наше місто росло і розвивалося.
У 90-х роках наше місто продовжувало рости і розвиватися.
У СПО «Склопластик» впроваджені 800-фільєрні склоплавильні судини. Засновано звання «Почесний громадянин Сєвєродонецька». Першими його були удостоєні І. М. Барський та Г. І. Вілісов. Здано в експлуатацію поліклініка СПЗ. 30 видів продукції СПО «Азот» отримали Знак якості. Вступила в дію виробництво аргону. У 1982 році в місті збудовано та введено в експлуатацію понад 44,4 тис. м? житла, народилося 2125 малюків. Відкрито новий тролейбусний маршрут № 4. Організовано Сєвєродонецький факультет обчислювальних комплексів і систем Харківського інституту радіоелектроніки. В об'єднанні «Азот» став до ладу цех гранульованого карбаміду.

Приступив до роботи дворічний університет музичної культури. Футбольний клуб «Хімік» став чемпіоном Луганській області. Відкрито найдовший тролейбусний маршрут № 6 — від тролейбусного управління до прохідних ВО «Склопластик».
У 00-х роках відкрився новий універмаг. На ЗКПД розпочато будівництво нового цеху силікатної цегли. 14 грудня 1991 року відбулося освячення місця під будівництво Свято-Христо-Різдвяного храму. Прийнята програма приватизації майна державних комунальних підприємств. У місті вперше створено шість класів, у яких навчання ведеться лише українською мовою. ТЕЦ подарувала місту новий тролейбус. Створений міська рада багатодітних сімей. У СПО «Азот» введено в експлуатацію цегельний завод. У міста з'явився свій герб. Відкрився Сєверодонецький технологічний інститут. З 21 липня 1994 року до обов'язків міського голови приступив В. О. Грицишин.


За підсумками виступів на міжнародних змаганнях Заслужений майстер спорту міжнародного класу Олександр Золотов визнаний найкращим спортсменом України 2002 року з підводного спорту. Перших відвідувачів прийняв супермаркет «Абсолют». Газ прийшов в село Воєводівка. У пологового будинку з'явилася своя мінікотельна. Футбольна команда «Молнія» ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» стала чемпіоном України серед аматорських команд. У селище Борівське прийшов газ. Урочисто здана в експлуатацію блок-секція монолітного будинку. У Сиротине завершено будівництво вуличних газопроводів. Відкрилася «Ветеранська аптека».
Наступні десять років були важливими у житті Сєвєродонецька.

Офіційна делегація нашого міста побувала у Рівному. Відповідно до підписаної угоди про співпрацю, це древнє місто Полісся тепер є нашим побратимом. Сєвєродонецьк активно будується: у 2007 році відкриті побутовий комплекс «Уно моменто», торговий комплекс «Амстор», готельний комплекс «Околиця», три автозаправні станції, два магазини АТБ, магазин «COMFY», ринок «Злагода» та інші об'єкти; надані ділянки під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, торгово-розважального центру, центру з продажу та обслуговування автомобілів та інших об'єктів. Село Воєводівка відзначило 300-річчя свого заснування.
У 2008 році відкрито торгово-розважальний центр «Джаз». Центр зайнятості населення відзначив новосілля, переселившись в нову будівлю по вул. Гагаріна, 116. Начальнику управління охорони здоров'я міськради Е. А. Маслову присвоєно звання «Заслужений лікар України». Проспект Гвардійський отримав своє продовження будівництвом нового елітного житлового мікрорайону «Камелот». У День незалежності України біля фасаду міського Палацу культури став працювати кольорово-музичний фонтан. Введено третій з шести будинків житлового комплексу «Оріана». Сєвєродонецькі альпіністи піднялися на найвищу точку Європи — Ельбрус і розгорнули там прапори України та Сєвєродонецька.


У вересні 2014 до міста було переміщено обласний центр.
ПІДСУМКИ ПРОЕКТУ.
ЛЮБІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ми закінчуємо проект "Місто, яке я люблю". Він тривав декілька місяців, і за цей час ми дізналися багато цікавого про історію нашого міста, тих, хто його будував, захищав і відбудовував, про видатних людей, що жили в нашому місті.

Під час проекту ви здійснили віртуальну екскурсію у минуле, побачили, як виглядали вулички Сєвєродонецька на початку 30-х років, змогли порівняти із сучасними проспектами і бульварами. Знайомлячись із цікавими фактами про наше місто, ви, діти, відповідали на різні питання. Я дякую усім активним учасникам проекту. Але, підбиваючи підсумки, ми з творчою групою вирішили, що найкраще знають історію Сєвєродонецька і на всі питання відповіли правильно діти, яких оголошено переможцями.
ДРУГЕ МІСЦЕ ЗАЙНЯЛА - МАКОГОН МАРГАРИТА.
ПЕРШЕ МІСЦЕ - КОЛОМІЙЦЕВ ВАЛЕНТИН.
ПОЗДОРОВЛЯЄМО!!!
ДРУГЕ МІСЦЕ ЗАЙНЯЛА - МАКОГОН МАРГАРИТА.
ПЕРШЕ МІСЦЕ ОЧОЛИВ - КОЛОМІЙЦЕВ ВАЛЕНТИН.
ЛЮБІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ми закінчуємо проект "Місто, яке я люблю". Він тривав декілька місяців, і за цей час ми дізналися багато цікавого про історію нашого міста, тих, хто його будував, захищав і відбудовував, про видатних людей, що жили в нашому місті.

ДРУГЕ МІСЦЕ ЗАЙНЯЛА - МАКОГОН МАРГАРИТА.
ПЕРШЕ МІСЦЕ - КОЛОМІЙЦЕВ ВАЛЕНТИН.
ПОЗДОРОВЛЯЄМО!!!
ДРУГЕ МІСЦЕ ЗАЙНЯЛА - МАКОГОН МАРГАРИТА.
ПЕРШЕ МІСЦЕ ОЧОЛИВ - КОЛОМІЙЦЕВ ВАЛЕНТИН.
ПОЗДОРОВЛЯЄМО!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар