Любі діти!
Продовжуємо проект "Місто, яке я люблю". І сьогодні ми продовжими розмову про те, як наше місто росло і розвивалося.
У 70-ті роки Сєвєродонецьк продовжував швидко розвиватися.
Підписано акт про приймання моделі М-2000 агрегатної системи засобів обчислювальної техніки (АЗОТ). Це була трудова перемога колективу НІІУВМ. Відкрилася дитяча художня школа. Достроково зданий в експлуатацію корпус побутової хімії на хімкомбінаті.
У Сєвєродонецьку народився 100-тисячний мешканець — Олександр Капустін. Директору хімкомбінату В. П. Єгорову присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Здано в експлуатацію нову 4-поверхову будівлю пологового будинку. Хіміки прийняли від будівельників і монтажників першу чергу виробництва метанолу, ввели в дію виробництво хлористого амонію.
На заводі склопластиків організовано випуск рулонного світлопропускаючого склопластику, впроваджена технологія виробництва телескопічних вудилищ без шліфування та поверхневого забарвлення.
У Сєверодонецькій філії ДІАП став до ладу діючих обчислювальний центр. Державна комісія рекомендувала представити промисловий аналізатор рідини «Аналіз-1» Сєверодонецької філії дослідного конструкторського бюро автоматики до вищої категорії якості.
ПИТАННЯ ПЕРШЕ
ЯК ЗВАЛИ 100-ТИСЯЧНОГО МЕШКАНЦЯ НАШОГО МІСТА?
ПИТАННЯ ДРУГЕ.
ЩО ЦЕ ЗА ВУЛИЦЯ?ЯК ВОНА НАЗИВАЛАСЯ РАНІШЕ?
Александр Капустин
ВідповістиВидалитиПроспект Химиков, до 1996 г. Комсомольский проспект
Чудово! Ви - перші!
ВідповістиВидалити