Любі діти!
Продовжуємо проект "Місто, яке я люблю". І сьогодні ми продовжими розмову про те, як наше місто росло і розвивалося.
На початку 80-х наше місто продожвувало рости і розвиватися. Вперше в країні в промислових умовах наші хіміки отримали сіль АГ. Побудовано та здано в експлуатацію Льодовий палац спорту, відкрито меморіал Слави.
Колектив медсанчастини ВО «Азот» нагороджений орденом «Знак Пошани», а науково-виробниче об'єднання «Імпульс» — орденом Трудового Червоного Прапора. На базі заводу склопластиків і дослідно-конструкторського бюро синтетичних продуктів створено Сєвєродонецьке виробниче об'єднання «Склопластик». У НІІУВМ створено новий керуючий обчислювальний комплекс СМ-1.
На фабриці валіз СПО «Азот» отримана перша продукція. Прийнято рішення назвати одну з вулиць ім'ям першобудівників — Петра Пилиповича Новікова. Здано в експлуатацію центральна аптека по проспекту Гвардійському, новий будинок стоматполіклініки для дорослих, поліклініка будівельників, почався тролейбусний рух по першому маршруту.
Завершено будівництво виробництва поліетилену в СПО «Азот».
Почалися роботи з будівництва тролейбусної лінії 2-ї черги.
Відбувся перший конкурс дитячої поетичної творчості «Джерельце», який згодом отримає статус Всеукраїнського і буде називатися ім'ям сєвєродонецького поета Йосипа Борисовича Курлата, який організував «Джерельце».
ПИТАННЯ ПЕРШЕ
НА ЧЕСТЬ ЯКОГО ПЕРШОБУДІВНИКА МІСТА БУЛО НАЗВАНО ОДНУ З ВУЛИЦЬ У НОВИХ РАЙОНАХ СЄВЄРОДОНЕЦЬКА?
ПИТАННЯ ДРУГЕ.
ХТО ЗОБРАЖЕНИЙ НА ФОТО?
1) На честь Новікова Петра Пилиповича
ВідповістиВидалити2) Йосип Борисович Курлата
ВідповістиВидалити1) На честь Новiкова Петра Пилиповича.
ВідповістиВидалити2)Курлата Борисович.
Ви - найкращі!
ВідповістиВидалити